Anunț licitație pentru adjudecarea lucrărilor de pictură

Anunț licitație pentru adjudecarea lucrărilor de pictură

Anunț licitație pentru adjudecarea lucrărilor de pictură

 

              Parohia „Sfântul și Dreptul Simeon și Sfânta Prorociță Ana” din localitatea Pescara, Protopopiatul Abruzzo - Molise , Episcopia Italiei, organizează licitație pentru adjudecarea lucrărilor de realizare a picturii, în tehnica frescă, pentru o suprafață de aproximativ 700 mp. pentru pictorii de categoria I.

             Pictorii interesați vor prezenta Parohiei, până cel târziu 23.04.2021, ofertele de execuție. Acestea vor fi analizate în ședința Consiliului parohial din data de 24.04.2021, de la ora 16:00. Ofertele se trimit la adresa: Chiesa Ortodossa San Simeone il Giusto ed Anna Profetessa, via Caduti per servizio snc., Pescara, cap. 65129, Italia.

Mail: pescara@mitropolia.eu

pr.aliniarca@yahoo.it

Număr de contact: preot Alin Iarca, tel.0039 3294690311.